MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10471496

nr 1047 1496

Nattygsbord

Ett par, längd: 47 cm, djup: 31 cm, höjd: 93 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 augusti 2016
kl 19:15:32